top of page

Naši partneri a značky s ktorými pracujeme

MAQ Pro

Salón Perfect Style je jediným distribútorom značky MAQ Pro na Slovensku. MAQ Pro je francúzska značka špičkových profesionálnych make-upov. 

Spĺňa najnáročnejšie európske normy, má kvalitné, prírodné zloženie bez parabénov a nie je testovaná na zvieratách.

 

Je šetrná k pleti a aj preto je obľúbenou značkou mnohých filmových a divadelných vizážistov.

NAFIGATE Cosmetics

Kozmetika NAFIGATE Cosmetics je zameraná na prípravky pre boj s vráskami a prejavmi starnutia pleti.

Špecializuje sa na vývoj produktov na báze kyseliny hyalurónovej a všetky produkty sú maximálne šetrné, bez parfumácie a parabénov. 

 

Vyvíjajú aj špeciálne masky a náplaste na očné okolie, založené na NANO technológii (Nano EYE Lift).

Framesi

Vlasová kozmetika Framesi bola založená v Taliansku roku 1945 s hlavným cieľom - vývoj produktov vysokej kvality. Dnes s touto značkou pracujú kaderníci po celom svete. Kozmetika Framesi kladie dôraz na kvalitu, účinnosť a bezpečnosť. Moderné výrobné technológie, kvalitné suroviny, spolupráca s univerzitami a vedeckými inštitútmi, žiadne testy na zvieratách a predovšetkým veľký rešpekt k zdraviu vlasov. Vlasová kozmetika Framesi je distribuovaná iba profesionálom. 

JOICO

Joico je rokmi preverená americká značka profesionálnej vlasovej kozmetiky tej najvyššej kvality, ktorú vytvárajú samotní kaderníci. Prináša portfólio špičkových profesionálnych produktov pre krásne vlasy.

Dá sa povedať, že je vlasom šitá priamo na mieru. Joico je moderná značka, ktorá sa inšpiruje aktuálnymi trendmi vo svete kozmetiky, módy a umenia, pretože vlasový styling sa v prvom rade snúbi s módou a krásou.

Táto značka je vždy o krok vpred vďaka inovatívnym technológiám, kvalitným ingredienciám a špičkovým receptúram. Toto všetko jej právom dodáva punc jednej z najlepších značiek so zárukou najvyššej kvality vo svojom odbore.

FOR LIFE & MADAGA

FOR LIFE & MADAGA je česká profesionálna kozmetika na francúzskych základoch, ktorá vznikla v roku 1993.

Primárnym zameraním sú výrobky profesionálnej kozmetickej starostlivosti určené pre ošetrenie v kozmetických salónoch. Bohatá je aj rada prípravkov pre domácu starostlivosť. Vyrábajú tiež prípravky pre veľmi citlivú kožu (napr. alergikov, ekzematikov a kojencov).

Smart Lashes

Značka Smart Lashes® sa svojou dlhoročnou skúsenosťou radí k renomovaným spoločnostiam na európskom trhu s predajom profesionálnych doplnkov k aplikácií umelých mihalníc a zahusťovaniu obočia. Všetky produkty z dielne Smart Lashes spĺňajú európske kritéria o kozmetických výrobkoch. Značka garantuje vysokú kvalitu všetkých svojich produktov, vďaka testovaniu vo vlastných kozmetických salónoch.

Please reload

bottom of page