top of page

Naše kurzy

beautiful-beauty-candid-1588928.jpg

Kurz líčenia pre kozmetičky      

3-hodinový kurz
Cena: 65 EUR

Tento kurz vás naučí základným zručnostiam použitia denného make-upu a tipy a triky pre čo najlepšie nalíčenie klienta ako doplnok ku kozmetickej procedúre. Cieľom kurzu je pochopenie techník na vytvorenie bezchybného podkladu, ktorý vyhovuje danému typu tváre a tónu pleti. Make-up musí byť urobený tak, aby bola pleť čo najmenej namáhaná po predchádzajúcom kozmetickom ošetrení.  Okrem toho sa tiež naučíte ako make-upom zakryť nedostatky tváre a vylepšiť jej celkový vzhľad správnym tieňovaním a kontúrovaním.

_BSK0704_upraveno.png

Zeyna

beauty-brushes-different-size-brushes-11

Kurz osobného líčenia            

3 hod 30 min
Cena: 55 EUR

Naši lektori Vás naučia základy vizážistiky a tiež tipy a triky pre vytvorenie Vášho bezchybného make-upu. Ukážeme Vám ako podčiarknuť Vašu prirodzenú krásu a ako vyzerať úžasne počas celého dňa.  Kurz má teoretickú a praktickú časť a prebieha v priestoroch nášho salónu. Všetky pomôcky vrátane štetcov a líčidiel sú zabezpečené. Doba trvania kurzu je cca 3,5 hodiny vrátane prestávky, ale táto doba sa prispôsobuje podľa potreby konkrétneho klienta.  V prípade záujmu je možné nechať si urobiť profesionálne foto pred a po líčení.  Tento kurz je možné venovať aj formou darčekovej poukážky.

_BSK0704_upraveno.png

Zeyna

assorted-blur-close-up-1115128.jpg

Kurz osobného líčenia - Zrelá pleť

3 hod 30 min
Cena: 60 EUR

Všetky ženy chcú byť krásne bez ohľadu na vek. Pleť žien nad 50 rokov si vyžaduje špecifickú starostlivosť, aj spôsob nanášania make-upu. Naučte sa ako sa správnym líčením omladiť a ubrať si tak na veku niekoľko rokov. Ukážeme Vám, krok po kroku, ako s použitím vhodných produktov a techník pleť krásne rozžiariť, zjemniť vrásky a zdvihnúť padnuté viečka. Po absolvovaní nášho kurzu budete poznať tajomstvo expresného omladenia :)  Kurz má teoretickú a praktickú časť a prebieha v priestoroch nášho salónu. Všetky pomôcky vrátane štetcov a líčidiel sú zabezpečené.

_BSK0704_upraveno.png

Zeyna

artist-beautician-cosmetics-6169.jpg

Kurz osobného líčenia - PARTY LOOK

2 hod 30 min
Cena: 40 EUR

Tento kurz je určený pre dámy, ktoré už zvládajú techniku denného líčenia a vedia s jeho pomocou vyzdvihnúť svoje prednosti. Naučíte sa tu ďalšie tipy ako uchvátiť svojím vzhľadom na špeciálnych príležitostiach.  Ukážeme Vám ako si vytvoriť očarujúce večerné glamour líčenie alebo ako si rýchlo a efektne prerobiť bežný makeup na oslňujúci večerný. Dozviete sa tiež základné pravidlá, aký makeup je vhodný na konkrétne príležitosti.  Kurz má teoretickú a praktickú časť a prebieha v priestoroch nášho salónu. Všetky pomôcky vrátane štetcov a líčidiel sú zabezpečené.

_BSK0704_upraveno.png

Zeyna

bottom of page